Dziś otwarte: 8:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Żerań
2019.04.05
Używany Lexus - Prosto z Salonu

PROGRAM LEXUS SELECT

Lexus Select to gwarancja, że używany pojazd, który Państwo kupują, został sprawdzony przez naszych mechaników i będzie Państwu służył przez wiele lat. Wśród ekskluzywnych korzyści płynących z programu znajdują się m.in:

 

GWARANCJA SELECT 
NAWET DO 500 000 KM

Potwierdzeniem jakości stanu samochodów są warunki gwarancyjne. W ramach programu Lexus Select Sprawdzony samochody sprzedawane są z gwarancją Select nawet do 500 000 km. W okresie gwarancji pojazd, identycznie jak nowy, podlega okresowym przeglądom technicznym.

EUROPEJSKA POMOC 
DROGOWA 24/7

Europejska Pomoc Drogowa 24/7 świadczona jest w podobny sposób, jak w przypadku nowych samochodów marki Lexus. W razie nagłej usterki, pakiet obejmuje odholowanie pojazdu do najbliższej stacji obsługi, nocleg do czterech dni w cenie do 184 euro za dobę, przejazd pociągiem pierwszą klasą lub podróż samolotem w klasie biznes lub samochód zastępczy na okres do pięciu dni.

KOMPLEKSOWA 
KONTROLA TECHNICZNA

Przed wystawieniem na sprzedaż każdy używany samochód marki Lexus zostaje poddany szczegółowej kontroli przez jednego z doświadczonych techników Lexusa pod względem mechanicznym i wizualnym.

MIĘDZYNARODOWA 
SIEĆ SERWISOWA

Każdy Klient, który dokona zakupu pojazdu w ramach programu Lexus Select Sprawdzony, otrzyma możliwość czerpania korzyści z wyróżnionej wieloma nagrodami, ogólnoeuropejskiej sieci serwisowej.

INDYWIDUALNA 
OFERTA FINANSOWA

Tak, jak w przypadku nowych samochodów marki Lexus, zespół Usług Finansowych Lexusa z radością znajdzie odpowiedni sposób na sfinansowanie Państwa zakupu.

GOTOWOŚĆ 
DO JAZDY

Wszystkie pojazdy prezentowane w ramach programu Lexus Select Sprawdzony są gotowe do jazdy. Oznacza to, że do odebrania samochodu wystarczy dokonanie czynności związanych z rejestracją.

jazda testowa
zapisz się